• . . . : SycoPhone.Net' e Hoş Geldiniz. : . . .
  • Sayfamız 1 Dakika'da bir Otomatik Yeniden Yüklenmektedir.
  • Üye Alımı 1000 Kişi ile sınırlıdır. Daha Sonra Davetiye Sistemine Geçilecektir.
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

#1
Çin merkezli akıllı telefon üreticisi OnePlus, yeni amiral gemisi Oneplus 6'yı piyasaya sürmeye hazırlanıyor Telefonun resmi duyurusu öncesinde, cihazla ilgili neredeyse tüm bilgiler sızdırıldı.


Daha önce, Siyah ve Beyaz renk seçenekleriyle birlikte akıllı telefonun Mavi renk seçeneğinde de sunulacağı bildirildi .Şirket Mercan Mavisi Renk Seçeneğini Piyasaya süreceğini doğruladı.


[Resim: 1R4C10t.jpg]
Mercan Mavi rengi ile birlikte, akıllı telefonun tanıtım posteri de bazı temel özellikleri doğrulamaktadır. Poster, OnePlus 6'nın 6GB / 8GB RAM ve 256GB'a kadar dahili depolama alanı ile geleceğini gösteriyor.
Arka Kamera  20 + 16 megapiksel çift kameraya sahip olacak. 
Ayrıca, telefonun sadece 20 dakikalık şarj ile tam gün güç sağladığını iddia edilen Dash Charge V2 Özelliğine de sahip olacağını söylüyor.
Akıllı telefonla ilgili önceki raporlarda, OnePlus 6'nın çentik ile birlikte uçtan uca tam ekran bir ekrana sahip olacağı ortaya çıktı. Ancak şirket, akıllı telefonun çentiği gizlemek için bir seçenek sunacağını doğruladı.


Fiyatlandırma.6GB RAM + 64GB depolama alanı Modeli 3,299 Yuan (~ 523 $)
6GB RAM + 128GB depolama alanı Modeli 3,799 Yuan (~ 570 $)
 8GB RAM + 256GB depolama modelinin 4,999 Yuan (~ 697 $)
 sahip olması bekleniyor.5 Mayısta Tanıtılması Bekleniyor.
 


  
[ Etiketler: oneplus | yeni | renk | secenegiyle | geliyor. ]

Xiaomi,Oppo,Vivo,Huawei,Le Eco,Oneplus,Meizu,Rom,Yazılım,Root,Flyme,Oxygen os,Destek,Yardım,Çin cep telefonu,Twrp,Efs,Modemst1,xqcn,Yedek,Tamir,Satış,haber,Android,Oyun,Resmi,Global